yükleniyor

MIR MIR SİLİKA KEDİ KUMU 3,8 L

MSMMIR MIR SİLİKA KEDİ KUMU 3,8 L
  • Satış Fiyatı :
  • 18,90TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 9,45TL
21.09.2017 - 04.10.2017  arasında geçerli fiyattır.)
Ürün notu
facebook share
41079521
Marka :Mır Mır
MSM

Ürün Açıklaması

 Mır Mır Silika Kedi Kumu 3.8 lt.  kedileriniz için özel olarak üretilmiş, sağlıklı bir kedi kumudur. İçerdiği yeşil renkteki kristaller sayesinde tüm kötü kokuları absorbe eder ve hem kedinizin hem de sizin rahat etmenizi sağlar. Bir paket Mır Mır Silika Kedi Kumu, bir kedi için tam bir ay boyunca yeterli olacaktır. Kolay temizlenen bir yapıya sahiptir. Sıvıları hızla emer ve bu sayede mikrop oluşumuna engel olur. Çevre dostudur ve toksik madde içermez. Az atık oluşturur ve seyrek olarak değiştirilir. Kedilerin patilerine yapışmaz, tırnak aralarına dolmaz ve toz çıkarmaz. Ekonomik bir kedi kumudur.

Kum kabında koyulacak kedi kumu en az 3-4 parmak kalınlığında olmalıdır. Kedi ve köpekler dışkılarını saklama güdüsü hissettikleri için kum kabının belli bir ölçüde dolu olması büyük önem taşır. Dışkıların kum kabından çıkarılması kedi ve köpeklerinizin rahat etmesi açısından gereklidir.

Mır Mır Silika Kedi Kumu'nu Migros Sanal Market'in Pet Sağlık Bakım Ürünleri reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM