yükleniyor

GLISS OIL NUTRITIVE KOLAY KIRILAN UZUN SACLAR ICIN SAMPUAN 400 ML

MSMGLISS OIL NUTRITIVE KOLAY KIRILAN UZUN SACLAR ICIN SAMPUAN 400 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 11,50TL
Ürün notu
facebook share
34240258
Marka :Gliss
MSM

Ürün Açıklaması

 Schwarzkopf Gliss Nutrivite Kolay Kırılan Uzun Saçlar İçin Şampuan,  sağlıklı saç uçları ve parlayan saçlar için üretilmiş bir bakım şampuanı dır. Oil Nutrivite serisi özellikle kolay kırılan uzun saçların onarımı için uygundur. 7 besleyici bakım yağı ile saç uçlarına koruma yapar ve sağlıklı, parlak saçlara kavuşmanızı sağlar.


Mevsim değişimlerinde maruz kalınan çevresel koşullar ve stres saç dökülmesini daha da artırabilir. Bu dönemde saç bakımı daha özenli olmalıdır.  Saç sağlığı  için beslenmenin de dengeli ve düzenli olması gerekir.


Daha güçlü ve sağlıklı saçlara sahip olmak istiyorsanız kafa derinize masaj yapın. Özellikle duş ya da saç yıkama sırasında kafa derisine yapılan masaj, kafa derisindeki kan dolaşımını hızlandıracak ve saçınızın daha sağlıklı ve güçlü olmasına yardımcı olacaktır. Fakat masaj hareketlerini parmak uçlarınızla ve yuvarlak hareketlerle yapmaya özen göstermeniz gerekiyor. Çok sert şekilde yapılan kafa masajı saçlarda çok sık yağlanma problemine ve daha sağlıksız bir görünüme neden olabiliyor.

Düzenli kullanıldığında saçınızı onaran bu ürünü Migros Sanal Market’in  Şampuanlar  reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM