yükleniyor

KOROPLAST ANNE SÜTÜ SAKLAMA POŞETİ 25 ADET

MSMKOROPLAST ANNE SÜTÜ SAKLAMA POŞETİ 25 ADET
  • Satış Fiyatı :
  • 31,25TL
Ürün notu
facebook share
36590888
Marka :Koroplast
MSM

Ürün Açıklaması

 Koroplast Anne Sütü Saklama Poşeti 25 Adet , hijyenik süt saklama poşetleridir. Bebeğinizin yanında yokken dahi onu sütünüzden mahrum etmemek için sütünüzü saklama amaçlı kullanabilir, buzdolabında ya da derin dondurucuda saklayabilirsiniz. 


Steril, sızdırmaz, çift kilitli korumalı yapısı ile kullanım kolaylığı sağlar. Delinmelere karşı dayanıklı bir yapıdadır. Kullanmadan önce ellerinizi sabunla iyice yıkayıp, güvenlik kilidini yırtmanız ve çift fermuar kilidini ayırmanız önerilir. Taşırmamaya özen göstererek anne sütünü torbaya doldurun ve içindeki havayı çift kilide doğru bastırarak çıkarın. Ardından çift kilide bastırarak torbayı kapatın ve kapandığından emin olduktan sonra üzerindeki etikete tarih ve miktar bilgisi yazarak, buzdolabı ya da dondurucuda yatay konumda bırakın. 


Koroplast Anne Sütü Saklama Poşeti 25 Adeti Migros Sanal Market'in  Bebek Bakım Araçları  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM