yükleniyor

HERO BABY MEYVELİ TAHILLI 125 GR.

MSMHERO BABY MEYVELİ TAHILLI 125 GR.
  • Satış Fiyatı :
  • 1,70TL
Ürün notu
facebook share
05046696
Marka :Hero Baby
MSM

Ürün Açıklaması

Güvenle beslemek istediğiniz bebeğinize 4. ayından itibaren verebileceğiniz, hem bebekler hem de çocuklar düşünülerek hazırlanmış Ülker Hero Baby Meyveli Tahıllı 125 gr. % 100 organik içeriğiyle sağlıklı beslenmeye tam destektir.

 

 Elma, portakal ve çeşitli tahıl ürünlerinin bir araya getirilmesiyle hazırlanmış olan Kavanoz Maması, bebeğinize tahıl içeriğiyle doyuruculuk sağlarken meyvelerin getirdiği vitamin ve doğal lezzet sayesinde meyve yemeyi sevdirir. Bebeklerin ve çocukların sağlıklı beslenmesini ara öğünlerle desteklemek isteyen annelerin pratik bir biçimde sunabileceği Ülker Hero Baby Kavanoz Mamaları, uzmanların gözetiminde yetiştirilen özel meyvelerden üretilmiştir.Tamamen hormonsuz  olarak, tarım ilacı ve suni gübre kullanılmadan hazırlanan taze ve doğal meyve bileşenleriyle üretilen Kavanoz Maması, özel vakum teknolojisi ile muhafaza edilerek tüketiciye sunulur. Bebeğinizin hastalıklara karşı savunma mekanizmasını güçlendiren bu ürün, ilk günkü tazeliğini koruyarak ve doğallığından ödün vermeden bebeğiniz için hazırlanmıştır.

 

Unutmayın; her çeşit meyve kompleksinin bebeklere ana öğünlerden sonra verilmesi, gıdaların biyoyararlılığı açısından önemlidir.

 

Bebeğinizi farklı tatlara alıştırmaya yönelik içeriğiyle sağlıklı fiziksel ve zihinsel gelişime destek bu ürüne Migros Sanal Market’in Hazır Çocuk Yemekleri  kategorisinden ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM