yükleniyor

HERO BABY MUZ MANDALİNA ARMUT 125 GR.

MSMHERO BABY MUZ MANDALİNA ARMUT 125 GR.
  • Satış Fiyatı :
  • 1,70TL
Ürün notu
facebook share
05046699
Marka :Hero Baby
MSM

Ürün Açıklaması

Güvenle beslemek istediğiniz bebeğinize  4. ayından itibaren verebileceğiniz, hem bebekler hem de çocuklar düşünülerek hazırlanmış Ülker Hero Baby Muz Mandalina Armut % 100 organik içeriğiyle sağlıklı beslenmeye tam destektir.

 

Mandalina, armut ve muzun bir araya getirilmesiyle hazırlanmış olan Kavanoz Maması, hem lezzet hem de vitamin deposudur. Bebeklerin ve çocukların sağlıklı beslenmesini ara öğünlerle desteklemek isteyen annelerin hem gönül rahatlığıyla hem de pratik bir biçimde sunabileceği Ülker Hero Baby Kavanoz Maması uzmanların gözetiminde yetiştirilen özel meyvelerden üretilmiştir.

 

Tamamen  hormonsuz  olarak, tarım ilacı ve suni gübre kullanılmadan hazırlanan taze ve doğal meyve bileşenleriyle üretilen Kavanoz Maması, özel vakum teknolojisi ile muhafaza edilerek tüketiciye sunulur.

 

C vitamini açısından zengin olan mandalina , aynı zamanda kanı temizler ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Bebekler ve çocuklar için çok önemli olan hastalıklarla mücadele etme gücünü arttırabileceğiniz bu meyveyi sık tüketmeyi unutmamalısınız.

 

Bebeğinizi farklı tatlara alıştırmaya yönelik içeriğiyle sağlıklı fiziksel ve zihinsel gelişime destek bu ürüne Migros Sanal Market’in Hazır Çocuk Yemekleri  kategorisinden ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM