yükleniyor

SUPERX HORTUMLU LASTİK TAMİR SPREYİ 340 ML

MSMSUPERX HORTUMLU LASTİK TAMİR SPREYİ 340 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 12,00TL
Ürün notu
facebook share
44509224
Marka :Superx
MSM

Ürün Açıklaması

 Her marka ve model otomobil ve motosiklet lastiği nde kullanabileceğiniz şekilde formüle edilmiş olan Superx Hortumlu Lastik Tamir Spreyi , koruma kapağının altındaki esnek hortum sayesinde rahat kullanım sağlar. Profesyonellik gerektirmeyen ve kişisel uygulamalı bir ürün olan Lastik Tamir Spreyi , özel lateks köpük formülü ile lastiğinizi şişirirken, diğer yandan tüm hasarların önüne geçer. Lastiği sökmeden uygulayabileceğiniz tamir spreyi  şambrele (iç lastiğe) zarar vermez.

Unutmayın, yeni bir lastik satın alırken bilmeniz gereken sadece otomobil veya motosiklet lastiğinin markası değildir. Lastik yanağında yer alan kodlar, lastik ile ilgili diğer detayları kullanıcıya verir. Bu kodlar; taban genişliği, yanak yüksekliği, jant çapı, yük endeksi  gibi özellikleri içerir. Satın alırken  en uygun lastiği bulmak  için bu değerlere dikkat etmelisiniz.

340 ml hacminde çözelti içeren Superx Hortumlu Lastik Tamir Spreyi'ne Migros Sanal Market Oto Bakım, Aksesuarları  kategorisinden ulaşabilirsiniz. Aracınızda rahatlıkla yanınızda bulundurabileceğiniz, kriz anlarında büyük yardımcınız olacak tamir spreyini, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM