yükleniyor

ACE ÇAMAŞIR SUYU EKSTRA HİJYEN 1 LT

MSMACE ÇAMAŞIR SUYU EKSTRA HİJYEN 1 LT
  • Satış Fiyatı :
  • 2,45TL
İndirim Fırsatı
ACE ULTRA KÖPÜK FERAHLIK ETKİSİ 700 ML ACE ULTRA KÖPÜK ÇİÇEK KOKULU 700 ML ALANA ACE 1 L ÇAMAŞIR SUYU HEDİYE! ( 16.11.2017 - 29.11.2017 )
Ürün notu
facebook share
30560925
Marka :Ace
MSM

Ürün Açıklaması

 Ace Çamaşır Suyu Ekstra Hijyen 1L 'yi ister güçlü beyazlatıcı  etkisiyle çamaşırlarınızda isterseniz de hijyenik gücüyle banyoda kullanabilirsiniz. 

Çamaşır suyu son derece güçlü bir temizlik ürünü olduğu için sulandırılıp kullanılmalıdır. Çamaşır suyu banyo ve tuvaletlerde hijyen sağlar. Makinenizden daha uzun süre tam performans alabilmeniz için kullanım kılavuzunu dikkatli şekilde okumanız ve yazanları eksiksiz uygulamanız gerekmektedir.


Daha çok aktif madde içeren Ace gücüne Migros Sanal Market Çamaşır Suları  kategorisinden ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.


MSM

Ürün Detay

20 yıldır güvenle kullandığınız Ace, 20. yılında sizlere Ekstra Hijyen'i sunuyor. Daha çok aktif madde içeren Ace Ekstra Hijyen'de,,Güvenli Temizlik,Beyazlık,Ekstra Hijyen bir arada
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM