yükleniyor

ORAL-B PRO-EXPERT COMPLETE 7 DİŞ FIRÇASI 35 YUMUŞAK

MSMORAL-B PRO-EXPERT COMPLETE 7 DİŞ FIRÇASI 35 YUMUŞAK
  • Satış Fiyatı :
  • 19,90TL
Ürün notu
facebook share
34040395
Marka :Oral-B
MSM

Ürün Açıklaması

 Oral-B Pro Expert Komple 7 Diş Fırçası , manuel özelliktedir. Çok kesitli Power Tip kılları sayesinde ulaşılması güç dişlere de erişerek etkin diş temizliği sağlar. Dokulu dil temizleyicisi ile, ağızda kokuya neden olan mikropları temizler ve 16 derecelik çapraz kılları ile, diş aralarında düz kesimli diş fırçalarından daha derine ulaşır. Ergonomik bir yapıya sahiptir. Sapı kaymaz, rahattır ve güvenli tutuş sağlar. Diş plaklarını %99’a kadar temizler. Ağız kokusunu belli bir miktar azaltır.

Kullandığınız diş fırçasının temiz ve bakterilerden arınmış olması  ağız sağlığı  için oldukça önemlidir. Eğer seyahat ediyorsanız diş fırçanızı uygun bir kabın içerisinde kapalı olarak tutmalısınız. Fakat kapalı kutu ev gibi nem üretebilecek ortamlarda uygun değildir. Evde diş fırçalarınızı uygun bir bardak ya da diş fırçalığında tutmalısınız. Yüksek sıcaklık üreterek diş fırçasının kıllarına zarar verebilecek olan mikrodalga fırın ya da bulaşık makinesinde diş fırçalarını yıkamayın.

Oral B Diş Fırçaları'nı Migros Sanal Market'in  Diş Fırçaları, İpler  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

 

MSM

Ürün Detay

MSM
ORAL-B PRO-EXPERT COMPLETE 7 DİŞ FIRÇASI 35 YUMUŞAK
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM