yükleniyor

GEZER 1344 ERKEK ÇOCUK PANDUF K16 25-30

MSMGEZER 1344 ERKEK ÇOCUK PANDUF K16 25-30
  • Satış Fiyatı :
  • 14,99TL
Ürün notu
facebook share
51730064
Marka :Gezer
MSM

Ürün Açıklaması

 Gezer Erkek Çocuk Panduf , evde terlik ya da çorap giymek istemeyen, giyse bile çok kısa sürede ayağından çıkaran çocuklar için düşünülmüştür. Ayakkabı gibi tasarlanmıştır. Ergonomiktir. Çocuğunuzun ayağına tam bir konforla uyum sağlar. Çocuğum üşütecek, hasta olacak derdinizi ortadan kaldıracaktır. Estetik ve şık bir tasarıma sahiptir. Polar iç yapısı sayesinde, çocuğunuzun ayağını sıcacık tutar.

 Terlikler,  çamaşır makinesinde yıkanabilir. Yıkarken, hassas yıkama programını ve soğuk su seçeneğini tercih edin. Gerçek deri ya da süet terlikleri yıkamayın. Deri ve süet temizleyici bir ürün veya nemli bir bez yardımı ile bu özellikteki terliklerinizi temizleyebilirsiniz. Yıkama işlemi yapmadan mutlaka ürün etiketini okuyun, yıkanıp yıkanamayacağını kontrol edin. 

Ayrıca duştan çıkar çıkmaz ev terliklerinizi giymeyin. Nemli ayaklarla giydiğinizde terliğiniz koku yapabilir. Ayaklarınız kuruduktan ve çorap giydikten sonra terliğinizi kullanmaya özen gösterin.

Bu ürünü Migros Sanal Market'in  Terlik  reyonundan temin edebilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM