yükleniyor

ELİDOR ŞAMPUAN SAÇ DÖKÜLMELERİNE KARŞI ÇÖZÜM 350 ML

MSMELİDOR ŞAMPUAN SAÇ DÖKÜLMELERİNE KARŞI ÇÖZÜM 350 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 7,90TL
Ürün notu
facebook share
34252705
Marka :Elidor
MSM

Ürün Açıklaması

 Elidor Saç Dökülmelerine Karşı Çözüm Şampuan  Dr. Francesca Fusco ile birlikte geliştirilmiştir. Bu şampuan Armino Vitamin Kompleksi ile zenginleştirilmiş formülüyle saçı temizleyip derinlemesine besler ve bakıma hazır hale getirir. Saç teli boyunca kolay kırılan, zayıf noktaları güçlendirir ve sadece bir haftadasaç dökülmesini azaltır.

Saçlarınız daima mükemmel görünsün. Francesca'nın uzmanlığı saçınızın daima sağlıklı, güçlü ve gür olmasına yardımcı olacak.


Saç dökülmesi konusunda uzman, Manhattan'lı Francesca Fusco 20 yıllık bir deneyime sahip. O, New York Tıp Koleji'nden mezun olduğundan beri, dünyanın en çok aranan kozmetik dermatologlarından biri. Saç dökülmesi ve saç derisi problemlerine, kendine özgü, analitik bir açıdan yaklaşıyor.


Saçın her telini tek tek inceliyor. Kısacası, o bir mükemmeliyetçi. Tanınmış bir uzman olarak CNN, CBS ve Fox News'da düzenli olarak programlara katılıyor. Women's Health, Shape, Cosmopolitan, Elle ve Marie Claire gibi dergilerde de dökülmeyen saçlara sahip olmak için gereken saç ve saç derisi bakımı uzmanlığını tüm dünyayla paylaşıyor.


 Dr. Francesco Fusco 'dan sağlıklı, güçlü ve gür saçlar için ipuçları;

Saçınızı şampuanlarken ısısını bir sıcak bir soğuk olarak ayarlayın. Bu kan dolaşımını hızlandıracak ve ölü hücre birikimini engelleyecektir.

Saçınızı şampuanlarken parmak uçlarınızla saç derinize masaj yapın.


Stress ve tedirginlik saç derisi ve saç dökülmesinin başlıca nedenlerindendir. Hayatınızın stres yaratan kısımlarını gözden geçirin ve azaltmaya çalışın.


Sağlıklı beslenmek, sağlıklı saçlara sahip olmanın anahtarlarından biridir. Balık, avokado ve fındıkta bulunan yağ asitleri saç derinizin ve saçlarınızın beslenmesini sağlar.


Uyuduğunuz yerin aşırı sıcak olmasından kaçının. Aşırı sıcak saç derisi ve saçın kurumasına sebep olur.


Elidor Saç Dökülmelerine Karşı Çözüm Şampuanı Migros Sanal Market'in  Şampuanlar reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

MSM
ELİDOR ŞAMPUAN SAÇ DÖKÜLMELERİNE KARŞI ÇÖZÜM 350 ML
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM