yükleniyor

STAR WARS BÜYÜK SALDIRI SETİ

MSMSTAR WARS BÜYÜK SALDIRI SETİ
  • Satış Fiyatı :
  • 14,00TL
Ürün notu
facebook share
36035936
MSM

Ürün Açıklaması

 Star Wars Rebels Büyük Saldırı Seti , hem büyüklerin hem de çocukların çok seveceği bir oyun sunuyor.

Oyun heyecanını nesilleri büyüten Star Wars ile yaşamak çocukların çok hoşuna gidiyor. Hem kendi çocuğunuz hem de yakınlarınızın çocukları için doğum günü ya da diğer özel günlerde Star Wars Rebels Büyük Saldırı Setini hediye olarak düşünebilirsiniz.

Star Wars Rebels Büyük Saldırı Seti ürününü Migros Sanal Market'in  Figür, Hayal Kahramanları  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online olarak ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek ürününüzü aynı gün içinde teslim alabilirsiniz. 
MSM

Ürün Detay

Star Wars Command Büyük Saldırı Seti ile galaksinin yönetimini ele geçirmek için mücadele et! Sette aralarında Star Wars Asiler çizgi dizisinin önemli kahramanlarından Ezra ve Inquisitor’ın da yer aldığı 20 figür ve araç bulunuyor. Set içerisinde bulunanlar: Ezra Bridger (Exclusive), Inquisitor (Exclusive), 2 TIE Fighter Pilots, 2 AT-DP Pilots, 4 Stormtroopers, Kanan Jarrus, Sabine Wren, C1-10P ("Chopper"), Garazeb “Zeb” Orrelios, Ghost, 2 AT-DP Walkers, 2 TIE Fighters, TIE Fighter Advanced Prototype, 2 Rev Up Strikers, 4 vehicle stands, and 2 vehicle bases.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM