yükleniyor

PRITT PARMAK BOYASI 6X30 ML

MSMPRITT PARMAK BOYASI 6X30 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 14,50TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 10,88TL
21.09.2017 - 04.10.2017  arasında geçerli fiyattır.)
Ürün notu
facebook share
37052369
Marka :Pritt
MSM

Ürün Açıklaması

 Pritt Parmak Boyası 6 Renk  seçeneği ile çocukların yaratıcılığını konuşturabilmesi için üretilmiştir. 25 ml. boya içeren bu set su bazlıdır. Yıkanabilir özelliği sayesinde ellerde tortu bırakmaz.

 Henkel  güvencesi ile üretilmiş bu parmak boyası sağlığa zararlı ya da zehirli madde içermez. Bu ürünün sağlıklı oluşu, bağımsız enstitülerde yaptırılan kimyasal test raporları ile de desteklenmektedir.

 4-7 yaş  arası dönem, çocuklar için ana renklerin öğrenilmeye başlandığı dönemdir. Bu yaşlarda çocuklar genellikle mutluluğu anlatan resimlerinde sarı ve tonlarını kullanırken, üzüntülü anlarını tasvir etmek için kahverengi tonlarını kullanırlar. Fakat bu noktada unutulmaması gereken şey, çocuğun en sevdiği rengin ne olduğudur. Bir çocuk hangi rengi seviyorsa, resimlerinde ağırlıklı olarak o rengi kullanacaktır.

Pritt Parmak Boyasını Migros Sanal Market'inYazı Aksesuarlarıkategorisinden satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM