yükleniyor

KOROPLAST KOKUYU HAPSETME TEKNOLOJİLİ BÜZGÜLÜ ORTA BOY ÇÖP TORBASI YASEMİN KOKULU 55X60 CM 20'Lİ

MSMKOROPLAST KOKUYU HAPSETME TEKNOLOJİLİ BÜZGÜLÜ ORTA BOY ÇÖP TORBASI YASEMİN KOKULU 55X60 CM 20'Lİ
  • Satış Fiyatı :
  • 6,25TL
İndirim Fırsatı
1 alana 1 hediye ! (Sepetinize 2 adet ürün eklemeyi unutmayınız) ( 12.04.2018 - 25.04.2018 )
Ürün notu
facebook share
31205328
MSM

Ürün Açıklaması

Evinizde ve iş yerinde en önemli düzenleme ve temizlik araçlarından biri olan çöp torbalarının hijyenik malzemelerden üretilmiş olması oldukça önemli. Koroplast çöp torbaları güvenilir ve hijyenik.  

Koku hapsetme teknolojisi sayesinde çöplerin dışarı taşmasını ya da çevreye koku yaymasını engeller. Çevreye zarar vermez. Geri dönüştürülebilir plastik malzemeden üretilmiştir.  

 Koku Hapsetme Teknolojilisi Nedir?  
Koku hapsetme teknolojisine sahip çöp torbaları, özel formülündeki zeolit mineralleri bir kalkan görevi görerek kokuları moleküllerindeki özel yapının içine hapseder kokular dışarı çıkamaz. Türkiye’deki doğal yataklardan elde edilen bu mineral çevre dostu bir üründür.

 Koroplast Çöp Kokusunu Nasıl Hapseder?  
3 katlı dayanıklı Koroplast çöp torbalarının atık ile temas eden yüzeyinde kötü kokuları içerisinde hapseden özel bir formül bulunmaktadır.  Dış yüzeyi, kötü kokuların dışarıya çıkmasını engellerken, orta yüzey ise içinde güzel koku esanslarını barındırır. Koroplast çöp torbaları koku hapsetme teknolojisi sayesinde kötü kokuları hapsederken siz dışarıdan mis gibi yasemin kokuları alırsınız.   

Çöp poşetlerinizi çöp atmak dışında farklı amaçlar için de değerlendirebilirsiniz. Kışlık paltolarınızı tozlanmadan muhafaza etmek istiyorsanız büyük boy çöp poşetinin dibine bir delik açıp askıya geçirerek, paltonuzu asabilirsiniz. 

Migros Sanal Market'in  Mutfak Sarf Malzemeleri   Reyonundan  edinebileceğiniz   Koroplast Yasemin Kokulu Büzgülü Orta Boy Çöp Torbası'nı  tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek  aynı gün  içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

KOROPLAST KOKUYU HAPSETME TEKNOLOJİLİ BÜZGÜLÜ ORTA BOY ÇÖP TORBASI YASEMİN KOKULU 55X60 CM 20'Lİ
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM