yükleniyor

*CINEMAXIMUM SİNEMA BİLETİ

MSM*CINEMAXIMUM SİNEMA BİLETİ
  • Satış Fiyatı :
  • 18,00TL
Ürün notu
facebook share
37419344
MSM

Ürün Açıklaması

 Cinemaximum Sinema Bileti , film keyfini hayatının önemli bir parçası olarak görenler için hazırlanmış bir ürün.

Bazıları için filmler, yeni hayatlar görmek, yaşama dair farklı çerçeveler keşfetmektir.  Sinemayı bir hobi ya da tutku olarak görenler için Cinemaximum Sinema Bileti çok hoş bir hediye olabilir.

Cinemaximum Sinema Bileti ürününü Migros Sanal Market'in  Gazete, Dergi  kategorisinden satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

*31 Aralık 2017’ye kadar Cinemaximum sinema bileti satın alınabilir. *Sinema bileti satın almak için Money Club veya Money Bonus kart ile alışveriş yapılmalıdır. *Harcama kotasına elektrikli-elektronik ürünler hariçtir. *50 TL ve üzeri her siparişinizde sepetinize en fazla 4 adet bilet ekleyebilirsiniz. *Satılan sinema bileti iade edilememektedir. *PNR KODLARI, 3D FİLMLER DAHİL TÜM CINEMAXIMUMLARDA TÜM SEANSLARDA KULLANILABİLİR. *VIP SALONLAR, İSTİNYEPARK, KANYON, ZORLU, CITY'S, AKASYA SİNEMALARİ VE IMAX, IMAX 3D, MPX, MPX 3D, 4DX, 4DX 3D FORMATLARI FORMATLARI HARİÇTİR. *Biletinizi ürün arama alanına “sinema bileti” yazarak veya siparişinizi tamamlamadan önce sepet sayfasında çıkan ekrandan seçerek ekleyebilirsiniz. *İndirim sepet sayfasında uygulanacaktır. *Bilet satın alındıktan sonra sistem tarafından otomatik olarak, 2. Kasa fişinde 15 haneli PNR kodu basılacaktır. Bu kodun Cinemaximum gişelerinde gişe görevlisine belirtilmesi yeterlidir. *Migros Sanal Market siparişlerinde PNR kodları “ÜRÜN TESLİMAT FORMUNDA” çıkacaktır. *Kodlar sadece Cinemaximum gişesinde kullanılabilir, kiosk ve internet satışlarında kullanılamaz. *Yaş sınırı bulunan filmlerde, geçerli yaş kategorilerinde olan misafirler tarafından kullanılabilir. *Film, seans, iletişim bilgilerine www.cinemaximum.com.tr adresinden ulaşılabilir.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM