yükleniyor

PEDIGREE JUMBONE MINI ( BEEF ) 180 GR

MSMPEDIGREE JUMBONE MINI ( BEEF ) 180 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 7,25TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 3,63TL
21.09.2017 - 04.10.2017  arasında geçerli fiyattır.)
Ürün notu
facebook share
09078073
Marka :Pedigree
MSM

Ürün Açıklaması

Pedigree Jumbone Mini (Beef) 180 gr.köpeğiniz için mükemmel bir ödüldür. Dışı daha sert içi lezziz yumuşak et olgusuyla köpeğiniz arzu ettiği ödülü alacaktır. Köpeğiniz Pedigree Jumbone Maxi sayesinde hem eğlenir, hem beslenir hem de daha kolay eğitim alır. Vitamin, kalsiyum ve Omega 3 yağ asidi  ile desteklenmiş olan bu bisküviler, kemik ve deri sağlığı açısından faydalı olduğu gibi köpeğinizin tüylerinin daha parlak ve sağlıklı olmasını sağlar. Özellikle küçük ırklar ve yavru köpekler için ideal boyuttadır.

Köpek eğitiminde sabır ve ilgi çok önemlidir. Eğitimin küçük yaşlarda verilmeye başlanması da dikkat edilmesi gereken noktalardandır. Yavru köpeğinize sabır ile vereceğiniz eğitim, küçük dostunuzla aranızdaki bağın gelişmesinde yardımcı olur.
Genel olarak köpek eğitiminde ödüllendirme ve cesaretlendirme en sık kullanılan yöntemlerdir.

Pedigree Jumbone Mini'yi Migros Sanal Market'inKöpek Mamaları reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

PEDIGREE JUMBONE MINI (BEEF) 180GR ÖDÜL MAMASI Biftekli olan Pedigree® Jumbone Maxi köpeğiniz için mükemmel bir ödüldür. Dışı daha sert içi lezziz yumuşak et olgusuyla köpeğiniz hakettiği ödülü alacaktır.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM