yükleniyor

PURINA ONE KEDİ TAVUKLU 800 GR

MSMPURINA ONE KEDİ TAVUKLU 800 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 25,00TL
Ürün notu
facebook share
41025222
MSM

Ürün Açıklaması

 Purina ONE , bugün ve yarın gözle görünür sağlık sunan tam kuru kedi maması. Başlangıçta muhteşem bir iştah ile kediler Purina ONE tam kuru kedi mamasını memnuniyetle yiyecek ve sunulan lezzetin keyfini çıkaracak. 

Yüksek kaliteli, tam ve dengeli beslenme sunan Purina ONE ürünü ile kedilerin enerji ve canlılık seviyesinin arttığı gözlenlenebilir. Uygun oranda lif içeriği ve ürünün yüksek sindirilebilirliği sayesinde, Purina ONE ile beslenen kedilerin dışkı miktarı azalıp, dışkıları yapısal olarak düzelecektir. Purina ONE mamasının içeriğindeki Omega 3 & 6 yağ asitleri ve esansiyel vitaminler sayesinde kediler muhteşem tüyler ve ışıl ışıl gözlere sahip olacaktır. Kullanılan Purina ONE ürünü sayesinde kedilerin bağırsak ve mide mikroflorası dengelenip, doğal hücre yenilenmesi desteklenir. 

Sağlam kemik ve kas yapısı sağlayan Purina One, bu dönemde kedinizin bağışıklık sisteminin güçlenmesine de yardımcı olur. 

 Purina One Yetişkin Kediler  ürününü Migros Sanal Market'in  Kedi Mamaları   Reyonundan  satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek  aynı gün  içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM