yükleniyor

KOROPLAST DOĞADA ÇÖZÜNÜR ORTA BOY ÇÖP TORBASI

MSMKOROPLAST DOĞADA ÇÖZÜNÜR ORTA BOY ÇÖP TORBASI
  • Satış Fiyatı :
  • 5,75TL
Ürün notu
facebook share
32096205
Marka :Koroplast
MSM

Ürün Açıklaması

Evinizdeki en önemli düzenleme ve temizlik araçlarından biri olan çöp torbalarının hijyenik malzemelerden üretilmiş olması oldukça önemli. Koroplast çöp torbaları güvenilir ve hijyenik. Doğada çözünür çöp torbası ise Koroplast'ın ekolojik dengeyi bozmadan çevreye katkı sağlamak isteyen herkese armağanı.


Çöplerin dışarı taşmasını ya da çevreye koku yaymasını engeller. Bu ürünün içerisinde 20 adet orta boy çöp poşeti bulunur. 


Standart çöp torbaları da geri dönüştürülebilir plastiklerden üretilmiştir ve çevreye zarar vermez; ancak çözünüp yok olmaları çok uzun yıllar alabilir. Doğada çözünür ürünler ise ortamın koşullarına bağlı olarak sadece iki yıl içinde doğada çözünür ve mikroorganizmalar tarafından tüketilerek doğal dönüşüme uğrar. 


Migros Sanal Market'in  Mutfak Sarf Malzemeleri  reyonundan edinebileceğiniz  Koroplast Doğada Çözünür Orta Boy Çöp Torbası 'nı tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM