yükleniyor

BOSPHORUS ÇİÇEKLİ SIVI SABUNLUK

MSMBOSPHORUS ÇİÇEKLİ SIVI SABUNLUK
  • Satış Fiyatı :
  • 15,00TL
Ürün notu
facebook share
32086193
Marka :Bosphorus
MSM

Ürün Açıklaması

 Doğanın  esintilerini banyonuza getirecek olan  Bosphorus Çiçekli Sıvı Sabunluk ,   sıvı sabunlarınızı pratik bir şekilde kullanmanız için tasarlanmıştır.

Neme karşı dayanıklıdır,  kir  leke  tutmaz ve kabarma yapmaz.  Estetik  ve fonksiyoneldir. Banyonuza renk ve şıklık katar. Kullanışlı yapısı sayesinde yeterli miktarda sıvı sabunu elinize bırakır.

Migros Sanal Market  Banyo ve Çamaşır Gereçleri  kategorisinden ulaşabileceğiniz Çiçekli Sıvı Sabunluk'u, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Duş perdelerinizin etek kısmında zamanla, sürekli nemli kalmaktan kaynaklanan pas ve küfler oluşur . Duş perdesindeki küfleri yok etmek için , bir kovaya suyu doldurup içerisine bir fincan kadar çamaşır suyu dökün. Perdenin etek kısmını, akşamdan sabaha kadar kovanın içerisinde toplayarak bekletin. Sabah  duş başlığınızı  kullanarak iyice durulayın. Küflerin yok olduğunu göreceksiniz. Bu işlem, eğer perdeniz çok koyu renkli ve yoğun desenli değilse, asla zarar vermez.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM