yükleniyor

MR.MUSCLE BANYO SPREY 500 ML VE MUTFAK SPREY LİMON 500 ML SET

MSMMR.MUSCLE BANYO SPREY 500 ML VE MUTFAK SPREY LİMON 500 ML SET
  • Satış Fiyatı :
  • 15,90TL
Ürün notu
facebook share
30729950
Marka :Mr.Muscle
MSM

Ürün Açıklaması

 Mr. Muscle Banyo Spreyi,  banyodaki bütün silinebilir yüzeylerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.  Kireç oluşumu na göz açtırmaz, en zor lekeleri çizmeden çıkartır. Sabun artıklarını temizler. Derinlemesine hijyen sağlar. Kolayca durulanır. Hafif, hoş bir koku verir.


Mr. Muscle Mutfak Sprey Limon, mutfaktaki bütün silinebilir yüzeyler için kullanılabilir. Güç kullanmaya, fazla ovalamaya gerek kalmadan temizler. Güçlü formülüyle  yağ   ve kireç oluşumunu engeller,  derinlemesine hijyen sağlar. Kullanımdan sonra herhangi bir iz veya tortu bırakmaz, çizmeden parlaklık verir. Antibakteriyeldir. Günlük mutfak temizliğiniz için uygundur. Limon kokuludur.

Fayans ve seramiklerde oluşan lekeleri çıkarmak için buhar faydalı olacaktır. Sıcak su döküp bir süre beklerseniz, buhar etkisiyle lekelerin yumuşayacağını görebilirsiniz.


Bu maksimum güçlü temizlik setini Migros Sanal Market  Mutfak ve Banyo Temizleyicileri  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM