yükleniyor

FAKİR CAMİLLA TOST MAKİNASI

MSMFAKİR CAMİLLA TOST MAKİNASI
  • Satış Fiyatı :
  • 279,90TL
Ürün notu
facebook share
39025869
Marka :Fakir
MSM

Ürün Açıklaması

Kolay temizlenebilen şık paslanmaz çelik gövdeye sahip Fakir Camilla Tost Makinesi , 2000 Watt gücündedir. Tost makinesinin üst gövdesini, yiyecek kalınlığına göre ayarlayabilirsiniz. Tost kapasitesi 4 adettir.

Fakir Camilla Tost Makinesi; tost, sandviç ve her türlü ızgara yapabilmek için idealdir. Yapışmaz ve kolay temizlenebilir teflon plakaları bulunmaktadır. Ayarlanabilir ısı kontrol düğmesi ve yağ damlama haznesi ise pratik kullanım imkanı sunar. Gövdesi paslanmaz çelikten oluşan tost makinesinin ilk kullanımda biraz koku ve duman oluşabilir. Bu normaldir, sonraki kullanımlarda oluşmayacaktır.

Tost makinesini donmuş gıdaların pişirilmesinde ya da çözdürülmesi işleminde kullanılmayınız. Yapışmaz plakalar ve metal yüzeyler kullanım esnasında yüksek ısı değerine ulaşır. Yanma riskine karşı ısı geçirmez eldiven kullanarak cihazın sadece tutma sapından tutmaya özen gösteriniz.

Kilitleme özelliği bulunan Fakir Camilla Tost Makinesi ni, Migros Sanal Market’in  Elektrikli Ev Aletleri  reyonunda bulabilir, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online  ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM