yükleniyor

APTAMIL 1 BEBEK SÜTÜ 900 GR

MSMAPTAMIL 1 BEBEK SÜTÜ 900 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 76,90TL
Ürün notu
facebook share
05040076
Marka :Aptamil
MSM

Ürün Açıklaması

 Milupa Aptamil 1 900 gr,  anne sütü baz alınarak üretilmiş bir devam sütüdür. Doğumundan itibaren bebeğinize biberonla verebilirsiniz. İçeriğindeki özel prebiyotik ve lif karışımı olan  immunofortisi  barındırması sayesinde bebeğinizin anne sütüyle güçlenmekte olan bağışıklığını desteklemeye yardımcı olur. Sindiriminin kolay olması, dışkılamanın düzenli ve rahat yapılmasını sağlar. Bebeklerin gelişimleri her ay düzenli olarak ilerler. Bebeğinizin ayına uygun devam sütünü kullanmanız onun gelişimini doğru desteklemeniz anlamında da önemlidir. Ürün 900 gr’dır. 


Bebekler için anne sütü, içeriği sayesinde mucize olarak adlandırılabilir. Vücudun hastalıklara karşı geliştirdiği mekanizmayı oluşturan her şey anne sütünde kendiliğinden bulunur. Anne sütündeki  doğal prebiyotik lif karışımı  esas alınarak hazırlanmış 'Aptamil Devam Sütleri'ni bebeğinizin ayına uygun olarak kullanabilirsiniz. Devam sütü hazırlanırken şunlara dikkat etmekte fayda vardır; hazırlayan kişi öncelikle ellerini yıkamalı, biberon, kapak ve emziği 10 dk. kaynatmalı, devam sütü için gerekli suyu da kaynatıp 40c'ye kadar soğuması beklenmelidir. Paketin üzerinde belirtilmiş olan, bebeğinizin ayına göre yeterli miktar eklenip biberon ağzı kapatılarak çalkalanmalıdır. Açılan paketler 4 hafta içinde tüketilmelidir.


Migros Sanal Market'in  Biberon Mamaları  reyonunda bulabileceğiniz ürünü, tek tıkla sipariş verebilir,  online ya da kapıda kredi kartı  ile ödeyerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM