yükleniyor

GONDOL BELLA LİMONLUK

MSMGONDOL BELLA LİMONLUK
  • Satış Fiyatı :
  • 9,90TL
Ürün notu
facebook share
32056560
Marka :Gondol
MSM

Ürün Açıklaması

Gondol Bella Limonlukkullanımı kolay ve estetik bir üründür. İkiye bölünmüş limonu haznesine yerleştirip tek el ile bastırarak rahatça limon suyu elde edebilirsiniz. Limon sıkılırken çekirdekleri hiçbir şekilde suyuna karışmaz. Sağlamdır. Salata soslarında ve limon suyunu eklemek istediğiniz her yerde size pratiklik sağlar. Mutfağınıza şıklık katar. 

Gondol ürünleri ve ambalaj tasarımları Endüstriyel Tasarım Tescil Belgesi ile koruma altındadır. Bu ürünler Tarım ve Köy işleri Bakanlığı'nın 10.03.2008 tarih ve G34-5322-G-0000-1-16 sayılı izni ile üretilmektedir. Gondol markası dünya standardı olarak kabul edilen TSEK Hizmet Yeterlilik Belgesi'ne sahiptir.

Salatalarınıza değişik bir lezzet katmak için limon suyu, hardal, zeytinyağı, sarımsak ve tuzu karıştırarak enfes bir sos hazırlayabilirsiniz.

Migros Sanal Market'in  Plastik Ev Aletleri  reyonundan edinebileceğiniz  Gondol Bella Limonluk  ürününü tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM