yükleniyor

IPANA 3 BOYUTLU BEYAZLIK LUXE GÖZ KAMAŞTIRICI DİŞ MACUNU 75 ML

MSMIPANA 3 BOYUTLU BEYAZLIK LUXE GÖZ KAMAŞTIRICI DİŞ MACUNU 75 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 3,00TL
Ürün notu
facebook share
34012068
Marka :İpana
MSM

Ürün Açıklaması

 İpana 3BB Luxe Göz Kamaştırıcı Diş macunu 75 ml, beyazlatıcı etkili bir diş macunu dur. Kutu üzerinde yazan talimatlara uygun olarak tüketmeniz önerilmektedir.

Korumanın yanında ferah bir nefes de veren bu ürüne Migros Sanal Market  Diş Macunları  kategorisinden ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

"3 Boyutlu Beyazlık LUXE Göz Kamaştırıcı diş macunu üç aşamalı bir beyazlatıcı formül içermektedir:kimyasal temizleme,mekanik temizleme ve sonradan ortaya çıkan renk bozulmalarının önlenmesi.LUXE Göz Kamaştırıcı 14 gün içerisinde renk bozulmalarını %90'a kadar giderir*.Bembeyaz dişlerinizle bir yıldız gibi parlayın! Dişlerinizi düzenli olarak 3 Boyutlu Beyazlık LUXE diş macunu ile fırçalayarak beyazlatıcı etki ile diş çürüklerine karşı etkin korumayı ideal bir şekilde birleştirebilirsiniz. 3 Boyutlu Beyazlık LUXE diş macunu serisi sayesinde gülümsemenizin sevdiklerinizin gözlerini kamaştırmasını sağlayın! * P&G tarafından 2007 yılında yapılan araştırmaya göre,Oral-B 3 Boyutlu Beyazlık LUXE diş fırçası kullanıldığında.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM