yükleniyor

IPANA 3 BOYUTLU BEYAZLIK LUXE SİGARA İÇENLER İÇİN FERAHLIK DİŞ MACUNU 75 ML

MSMIPANA 3 BOYUTLU BEYAZLIK LUXE SİGARA İÇENLER İÇİN FERAHLIK DİŞ MACUNU 75 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 19,90TL
Ürün notu
facebook share
34012070
Marka :İpana
MSM

Ürün Açıklaması

 İpana Sigara İçenler İçin Diş Macunu 3 Boyutlu Beyazlık, dişleriniz için ekstra beyazlık veren bir diş macunudur.

 Sigara, çay ve kahve dişlerde lekelere ve izlere yol açar. Bu lekeler zamanla dişlerinizin sarı bir renge dönmesine  neden olur.  Ipana 3 Boyutlu Güzellik Luxe özel geliştirilmiş formülü ile dişlerinizi doğal beyazlığına döndürür . Düzenli olarak kullanılırsa kısa süre içerisinde fark edilir bir değişikliğe tanıklık edersiniz.

 Hem beyazlatıcı etkisi hem de çürümelere karşı tam korumasıyla bu ürüne Migros Sanal Market  Diş Macunları kategorisinden ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

"Diş lekelerini çıkartmak için güçlü formül!* 3 Boyutlu Beyazlık LUXE Sigara İçenlere Ferahlık diş macunu tazeleyici bir etkiye sahiptir ve yoğun formülü sigara içenler ve yoğun bir şekilde koyu kahve ve çay tüketenler için mükemmeldir.Gülümsemenize parlaklık katar ve kendinize güveninizi tazeler. Dişlerinizi düzenli olarak 3 Boyutlu Beyazlık LUXE diş macunu ile fırçalayarak beyazlatıcı etki ile diş çürüklerine karşı etkin korumayı ideal bir şekilde birleştirebilirsiniz. 3 Boyutlu Beyazlık LUXE diş macunu serisi sayesinde gülümsemenizin sevdiklerinizin gözlerini kamaştırmasını sağlayın! * P&G tarafından 2007 yılında yapılan araştırmaya göre,Oral-B 3 Boyutlu Beyazlık LUXE diş fırçası kullanıldığında.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM