yükleniyor

KOLESTON NATURALS SAÇ BOYASI 7/1 KÜLLÜ KUMRAL

MSMKOLESTON NATURALS SAÇ BOYASI 7/1 KÜLLÜ KUMRAL
  • Satış Fiyatı :
  • 9,90TL
Ürün notu
facebook share
34485416
Marka :Koleston
MSM

Ürün Açıklaması

Uzun süren parlaklık ve yüzde 100 beyaz kapama etkisi ile maksimum performans veren Koleston Naturals Saç Boyası, küllü - kumral renktedir. 

Boya sonrası bakım kremiyle birlikte satılan saç boyası saçlarınıza, 8 haftaya kadar ilk günkü güzelliğiyle bakar. Büyüleyici saçlara sahip olmak için kullanabileceğiniz bu ürün sizi arzu ettiğiniz saçlara kavuşturur.

   

   

 Uzun saçların  uç kısımları diğer yerlerine göre daha geçirgendir. Bu nedenle uzun saçlar boyanırken önce ortalarından başlanmalı sonra saç köklerinden uç kısımlara doğru gelinmelidir. Eğer kalın telli ve çok sık saçlarınız  varsa, her bölgenin aynı derecede boyanabilmesi için saçı bölümlere ayırarak boyamalısınız. İmkanınız varsa bir arkadaşınızdan yardım almanız işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

   

   

 Saçlarınızda yoğun parlaklık  ve sağlıklı bir görünüm için kullanabileceğiniz Wella Koleston Naturals Küllü Kumral 7/1'e , Migros Sanal Market Saç Boyaları kategorisinden ulaşabilirsiniz.

 

Mükemmel beyaz kapama sağlayan ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM