yükleniyor

SESU AĞDA BANDI VÜCUT 12'Lİ (HASSAS CİLTLER İÇİN)

MSMSESU AĞDA BANDI VÜCUT 12'Lİ (HASSAS CİLTLER İÇİN)
  • Satış Fiyatı :
  • 9,30TL
Ürün notu
facebook share
35420342
Marka :Sesu
MSM

Ürün Açıklaması

 Sesu Sirli Ağda Bandı , şeker içermeyen   doğal sir içeriği ile   istenmeyen tüylerden rahatça kurtulmanızı sağlar. Hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiş, ciltte oluşan yıpranmayı onaran ve yenilenmeyi hızlandıran yapısıyla cildinize dosttur. Natural; hassas ciltler için ciltte oluşan yıpranmayı onaran ve yenilenmeyi sağlayan Calendula Officinalis çiçeği özleri içerir.

Sesu Sirli Ağda Bantları sayesinde artık ağdaya yalnızca birkaç dakika ayırmanız yeterli. Dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman pratik bir şekilde uygulayabilirsiniz. İçeriğindeki sir sayesinde   tüylerinizi beslemez, en kısa tüylere bile kolayca yapışır ve cildinizi tüm tüylerden etkili bir şekilde temizler. Tüylerinizi aldıktan sonra cildinizi Ağda Temizleme Mendilleri ile temizleyebilirsiniz. Temizlik ve pürüzsüzlük hissi verir.

Çift taraflı ağda bandını parmaklarınız arasında yavaşça ovarak ağdanın ısınması sağlanır. Bantları yavaşça ikiye ayırarak kullanılır. Ağda Temizleme mendilleri ile temizlik yapılabilir. Kol, bacak, koltuk altı ve bikini bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir.

Migros Sanal Market  Ağdalar  kategorisinden ulaşabileceğiniz ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM