yükleniyor

SESU AĞDA BANDI VÜCUT 12'Lİ (NORMAL TÜYLER İÇİN)

MSMSESU AĞDA BANDI VÜCUT 12'Lİ (NORMAL TÜYLER İÇİN)
  • Satış Fiyatı :
  • 9,30TL
Ürün notu
facebook share
35420340
Marka :Sesu
MSM

Ürün Açıklaması

 Sesu Sirli Ağda Bantları  sayesinde artık ağdaya yalnızca birkaç dakika ayırmanız yeterli. Dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman pratik bir şekilde uygulayabilirsiniz. İçeriğindeki sir sayesinde   tüylerinizi beslemez, en kısa tüylere bile kolayca yapışır ve cildinizi tüm tüylerden etkili bir şekilde temizler. Tüylerinizi aldıktan sonra cildinizi  Ağda Temizleme Mendilleri ile temizleyebilirsiniz. Haftalar boyu süren temizlik ve pürüzsüzlük hissi verir.

 Çift taraflı ağda bandını parmaklarınız arasında yavaşça ovarak ağdanın ısınması sağlanır. Bantları yavaşça ikiye ayırarak kullanılır. Ağda Temizleme mendilleri ile temizlik yapılabilir. Kol, bacak, koltuk altı ve bikini bölgesinde  rahatlıkla kullanılabilir.

Migros Sanal Market Ağdalar kategorisinden ulaşabileceğiniz ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

Unutmayın; düzenli egzersiz yapılması sağlıklı kan dolaşımını   tetikler. Sağlıklı kan dolaşımı da   cildi arındırır, güzelleştirir, parlaklık ve ışıltı   verir.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM