yükleniyor

AUTOKIT LASTİK TEMİZLEYİCİ VE PARLATICI 500 ML

MSMAUTOKIT LASTİK TEMİZLEYİCİ VE PARLATICI 500 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 9,90TL
Ürün notu
facebook share
44549078
Marka :Autokit
MSM

Ürün Açıklaması

 Araç lastikleri temizliği i çin geliştirilmiş olan ürün, kolay uygulanabilecek bir işlemle, lastikleri, temizler, parlatır, korur. Kalıcı etkisi ile lastiklerin uzun süreli yeni görünmesini sağlar. Suya karşı dayanıklı olan Autokit Lastik Temizleyici , çatlamayı önleyici etkisi sayesinde güvenli bir sürüş sağlar. 500 ml. hacmindeki ürün, tozlanmaya ve kirlenmeye karşı da geciktiricidir.

 Güvenli bir sürü ş için tek biletinizin lastik bakımı olduğunu unutmayın. Lastiklerinizin doğru bir şekilde döndüğünden emin olmak için balans ayarı nı yaptırmanız çok önemlidir. Lastik hizalarının yol yüzeyine eşit şekilde temas etmesini sağlayan hizalama kontrolünü de mutlaka yaptırmalısınız. Lastik dişleri  zamanla aşınır ve bu eşitsizlikte aracınızın dengesini bozar. Uzmanlar her 8 bin kilometrede bir lastiklerin yerlerinin değiştirilmesi ni öneriyor. Ayrıca lastiklerinizin doğru basınç değerleri yle şişirildiklerinden emin olun.

 Autokit Lastik Temizleyici ve Parlatıcı 'ya Migros Sanal Market Oto Bakım , Aksesuarları kategorisinden ulaşabilirsiniz. Ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM