yükleniyor

AIR WICK FRESHMATIC KIT LIFE SCENTS YAZ ANILARI

MSMAIR WICK FRESHMATIC KIT LIFE SCENTS YAZ ANILARI
  • Satış Fiyatı :
  • 29,90TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
31506119
MSM

Ürün Açıklaması

 Airwick Freshmatic Kit + Yedek Bodrum Yasemin Çiçeği ,   evinizdeki kötü kokuların giderilmesine yardımcı olur ve yasemin çiçeği aromasının kokusunu yaşam alanlarınıza taşır. 54 güne kadar koku kalitesini korur. İstediğiniz yere yerleştirebilir, asarak da kullanabilirsiniz. Pratik bir kullanıma sahiptir. Yedek sprey kolayca yerleştirilir ve bataryalı cihaz belirli aralıklarla taze ve hafif bir koku püskürtmeye başlar.


3 farklı koku yoğunluk ayarı seçilebilir. Hafif, orta ve yoğun koku seçenekleriyle istediğiniz miktarda spreyleme sağlayabilirsiniz. 


Yedek spreyi yerleştirmeden önce cihazın kapalı (OFF) olduğundan emin olunuz. Cihazı tekrar açmadan önce yüzünüzden uzak tutmalısınız. Cihazı açmak için tepesindeki düğmeye basın ve ön kapağı çıkartın. Yedek spreyi yerleştirin. Püskürtücünün cihazın ön yüzüne doğru dönük olmasına dikkat edin. Cihaza yakından baktığınızda siyah püskürtücüyü görebilmelisiniz. Cihazın koku yoğunluğunu ayarlayın. (Hafif, orta, yoğun) Cihaz açıldıktan 15 sn. sonra otomatik olarak spreylemeye başlayacaktır.

Airwick oda spreyini Migros Sanal Market  Oda Kokuları  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

AIR WICK FRESHMATIC KIT LIFE SCENTS YAZ ANILARI
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM