yükleniyor

VAKUMLU 3'LÜ KONDİSYON SETİ

MSMVAKUMLU 3'LÜ KONDİSYON SETİ
  • Satış Fiyatı :
  • 54,90TL
Ürün notu
facebook share
38013411
MSM

Ürün Açıklaması

 Vakumlu 3'lü Kondisyon Seti, vakumlu özel paketinde satılır. Sette bir adet gögüs yayı , bir adet çiftli el yayı ve bir adet atlama ipi mevcuttur.

Çelik gövdeli göğüs yayı ile çeşitli spor egzersizleri  yapabilirsiniz. Göğüs yayı sadece göğüsleri çalıştırmaz.  Kanat, sırt ve omuz kaslarını çalıştırmak için  kullanabileceğiniz ideal bir alettir. Unutmayın, omuz genişlemesinin yüzde 85'i kanattan gelir. Çalışma esnasında yay ne kadar çok açılırsa, aşamalı olarak o kadar çok kuvvet harcanmış olur. Göğüs yayının en etkili olduğu grup, yeni başlayan ve orta seviyeye yaklaşmış  sporcu lardır.

Set içerisinde 2 adet bulunan el yayı ile aynı anda iki elinizi çalıştırabilirsiniz.  Spor yaparken  vücudun her iki tarafına aynı ağırlığı uygulamak, sağlıklı çalışmak açısından önemlidir.  El, bilek parmak ve ön kol adalelerinin çalışmasını  sağlar. Bu kaslar daha estetik görünen kollara sahip olmanızı sağlar. İleri yaşlarda  el parmaklarında görülebilecek kireçlenmeyi  minimuma indirir.

 Atlama ipi sayesinde  hem spor hem eğlenceyi bir arada yaşarsınız.  İp atlamak , yağ yakmanın, direnci artırmanın, koordinasyon ve denge geliştirmenin en etkili yoludur. İp atlamak,  hızlı kalori harcamanızı sağlayan bir kardiyo egzersizidir . Hızınızı ve kondisyonunuzu artırarak atladığınız takdirde dakikada 20 kalori  yakarsınız. Yani 10 dakikada 200 kalori yakmanız mümkündür.

Farklı kaslarınıza hitap eden Vakumlu 3'lü Kondüsyon Seti'ne Migros Sanal Market Spor Ürünleri kategorisinden ulaşabilirsiniz.

   

Tyrex Active Çanta'yı, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM