yükleniyor

HIPP ORGANİK BEBEK MAMASI 1 300 GR

MSMHIPP ORGANİK BEBEK MAMASI 1 300 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 30,90TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
05040109
Marka :Hipp
MSM

Ürün Açıklaması

 Hipp Organik Bebek Maması 1 300 gr,  bebeğinize doğumundan itibaren kullanabileceğiniz bir  biberon mamasıdır. Anne sütünün olmadığı ya da yetmediği durumlarda bebeğinizi güvenle besleyebileceğiniz ürünlerden birisidir. İçerisinde sofra şekeri ve katkı maddesi bulunmaz. Tamamen organiktir. Organik sütlerin tadı diğer ürünlere göre daha lezzetlidir. Bebeğiniz bu tada kolaylıkla alışır. Sindirimi kolaydır. Bebeklerde  gaz, hazımsızlık, kabızlık gibi sorunlara yol açmaz. Gluten içermez. %100 GDO ’suzdur. İlave şeker ve gluten içermez.


Dünya sağlık örgütüne göre bebekler için en doğal ve en iyi besin kaynağı anne sütüdür ve her bebek olabiliyorsa en az 6 ay anne sütüyle beslenmelidir. Bebeğin beslenmesini biberon mamasıyla desteklemek durumundaysak bebeklerin zihinsel ve genel gelişimlerine katkıda bulunacak, beyin, sinir sistemi ve göz üzerinde olumlu etkilere sahip, sağlıklı koşullarda üretilmiş mamaları seçmekte yarar vardır. Bu ürün doğum sonrasında anne sütüyle beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda bebeklerin özel beslenmesi için uygundur. Bu konuda yetkili sağlık çalışanının önerisi ile kullanılmalıdır.


Anne sütü vücudumuz için gerekli bileşenleri, beyin ve görme gelişimi için çoklu doymamış yağ asitlerini (LCPs), bağırsak florasını destekleyen probiyotik laktik asit kültürlerini ve prebiyotik lif gibi optimum beslenme için bebeğinizin ihtiyacı olan faydalı her şeyi içerir. Bu yüzden anne sütü başlangıçtan itibaren optimum koruma sağlar.


Migros Sanal Market'in Biberon Mamaları  bölümünden edinebileceğiniz bu ürünü, tek tıkla sipariş verebilir,  online ya da kapıda kredi kartı  ile ödeyerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM