yükleniyor

HIPP ORGANİK PİRİNÇLİ TAHIL BAZLI EK GIDA 200 GR

MSMHIPP ORGANİK PİRİNÇLİ TAHIL BAZLI EK GIDA 200 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 12,95TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
05040106
Marka :Hipp
MSM

Ürün Açıklaması


İçeriğinde Genetiği Değiştirilmiş Organizma (GDO) bulunmayan,  süt, anne sütü veya devam maması ile hazırlanabilecek  kaşık mamasıdır .  Organik olarak üretilmiş olan tahıl içeriğiyle doyurucu ve besleyicidir. Süt veya laktoz içermemesi nedeniyle de çocuk gelişimine önemli destektir. Suni gübre ve tarımsal ilaç kullanılmadan üretilmiş ve B1 vitaminiyle zenginleştirilmiş olan organik ek gıda,  bebeğinizi tüm kimyasallardan uzak tutar ve en kaliteli besin ögeleriyle besler. Gluten içermez. 4. aydan itibaren yedirilebilir. Anne sütü veya bebek/devam sütü ile hazırlanabilir. Bebeğin süt alerjisi varsa su ile de hazırlanabilir.

  

 

B1 vitamininin ya da diğer adıyla Tiamin'in, diğer B grubu vitaminleriyle birlikte vücudun, özellikle beynin, enerji üretiminde olmazsa olmaz nitelikte olduğunu unutmayın! Tahıllı mamaların içeriğindeki demir ve lifler, bebeğin anne sütünden katı gıdalara geçişini kolaylaştırır. Ayrıca B1 vitaminin, karbonhidratlardan enerji üretiminde, kalp ve sindirim sistemi kaslarının korunmasında da anahtar rolü vardır. 

 

Bağırsak hareketlerinin düzenlenmesine olumlu etkisinden dolayı bebekleri mutlu eden Hipp Organik Pirinçli Tahıl Bazlı Ek Gıda 200 gr . ürününe Migros Sanal Market’in  Hazır Çocuk Yemekleri  reyonundan ulaşabilirsiniz. 

 

Bebeğin kakasının bağırsaktan geçiş süresini de hızlandırması nedeniyle anne sütüne yakın olan ek gıdayı, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM