yükleniyor

PEDIGREE GRAVY BONES 150 GR

MSMPEDIGREE GRAVY BONES 150 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 7,45TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
41031065
Marka :Pedigree
MSM

Ürün Açıklaması

 Pedigree Gravy Bones 150 gr.  köpeğinizin bayılacağı gravy sosu kaplı, lezzetli çıtır bisküvilerdir. Ekstra kalsiyum ve vitaminler sayesinde köpeğinizin diş ve kemik sağlığını destekler. Köpeğiniz Pedigree Gravy Bones sayesinde hem eğlenir, hem beslenir hem de daha kolay eğitim alır. Vitamin, kalsiyum ve  Omega 3 yağ asidi  ile desteklenmiş olan bu bisküviler, kemik ve deri sağlığı açısından faydalı olduğu gibi köpeğinizin tüylerinin daha parlak ve sağlıklı olmasını sağlar.

Yavru köpekler için günlük öğün sayısı beş olarak planlanmalıdır. Büyüdükçe azaltılan öğün sayısı bir yaşına geldiğinde tek sefere indirilmelidir. Yeme ve içme eğitimi için, köpek önüne konulan besini hemen bitirmeli, bitirmediği takdirde belli bir süre sonra kaldırılmalı (30 dakika) ve yemek her gün aynı saatlerde verilmelidir.

Köpeğinize evde tuvalet eğitimi verebilmek için öncelikle uygun bulduğunuz bir yere gazete kağıtları sermeniz gerekmektedir. Köpek ne zaman tuvaletini gazetenin üzerine yapsa ödüllendirilmelidir. Birkaç kat üst üste koyulmuş olan bu gazete kağıtları pislendikçe üstteki katın atılması önerilir. Eğer köpek gazete kağıdından başka bir yere tuvaletini yaparsa ona sert davranılmaması ve bağırılmaması gerekir. Bu tarz tepkiler köpek üzerinde ileriye yönelik olumsuz etkiler bırakabilir. Yapılması gereken o bölgeyi temizlerken köpeğin sahibinin yanında olmasıdır. Yapılan temizliği ve sahibinin surat ifadesini gören köpek, yaptığı şeyin yanlış olduğunu anlayacaktır.

 

Köpek gazete kağıdına alışmaya başladıktan sonra gazete ile kaplı alan küçültülmeli veya bu gazeteler istenilen yere koyulmalıdır. Ancak bu yer değişimi bir anda yapılmamalıdır. Aşamalı olarak ve alıştırılarak yapılması oldukça önemlidir. Tuvalet eğitimi köpeğe 5-7 yaşa kadar verilmelidir. Kimi köpek kolayca bu alışkanlığı kazanırken, kimisinin alışması biraz daha uzun sürebilir.


Pedigree Gravy Bones'u Migros Sanal Market'inKöpek Mamalarıreyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

PEDIGREE GRAVY BONES 150GR ÖDÜL MAMASI Pedigree® Gravy Bones köpeğinizin bayılacağı gravy sosu kaplı, lezzetli çıtır bisküvilerdir. Ekstra kalsiyum ve vitaminler sayesinde köpeğinizin dişlerinin ve kemiklerinin sağlıklı olacağından emin olabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM