yükleniyor

FAVORE SANDIK TİPİ MİNİ HURÇ

MSMFAVORE SANDIK TİPİ MİNİ HURÇ
  • Satış Fiyatı :
  • 7,95TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 5,57TL
Ürün notu
facebook share
50379094
Marka :Favore
MSM

Ürün Açıklaması

Hurç, içine eşya konulan bez valizdir. Çadır bezinden yapılmıştır. Evde fazla eşyalarınızı saklamak, toparlamak amacıyla kullanılan oldukça faydalı bir üründür.

Yazlık kışlık değişimlerinde kaldırdığınız kıyafet ya da diğer eşyalarınızı pratik bir şekilde içinde saklayabilirsiniz. Fermuarlı oluşu sayesinde sakladığınız kıyafetler rutubet, toz ve kirden etkilenmez. Baza içine ya da dolaplarda fazla eşyalarınızın düzgün durmasını sağlar.

 Düzenli bir gardrop  özellikle günümüzün yoğun koşturmacası içinde çalışanlar için zamanı iyi değerlendirmek açısından önemlidir. Az giydiğiniz kıyafetleri hurçların içine kaldırarak, çekmece içi bölücülerle çorap, çamaşır gibi küçük parçaları yerleştirerek ve mevsime göre dolabınızı düzenleyerek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Sağlam kulpları sayesinde kolay taşınabilen ve dik duran, uzun ömürlü  Favore Sandık Tipi Mini Hurcb Migros Sanal Market'in  Ev Tekstili, Yatak  bölümünden satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM