yükleniyor

DEFANS BİTKİ ÖZLÜ SINEKKOVAN LOSYON

MSMDEFANS BİTKİ ÖZLÜ SINEKKOVAN LOSYON
  • Satış Fiyatı :
  • 18,50TL
Ürün notu
facebook share
31557036
Marka :Defans
MSM

Ürün Açıklaması

Cildiniz üzerinde etkili bir koruma sağlamak için Defans'ın size harika bir önerisi var!  Defans Bitki Özlü Sinekkovan Losyon , karasinek, sivrisinek ve keneleri vücudunuzdan uzak tutar. Cildinizi tahriş etmez, cilde sürülür ve kolayca yayılır. Giysilerde leke yapmayan Sinekkovan Losyon aynı zamanda açık hava ve güneş ışığında etkisini kaybetmez. Güneş yağları ile birlikte kullanılabilir. Limon okaliptüsü ağacından elde edilen bitki özlü etken maddesi sayesinde sinekleri uzaklaştırır.

Defans Sinekkovan, cildiniz üzerinde bir kalkan vazifesi görür. Cildinizi tahriş etmez, cilde sürülür ve kolayca yayılır. Ergonomik forma sahip şişe ve sprey formatı sayesinde kullanımı pratiktir. Açık havada ve güneş ışığında etkisini kaybetmez. Çantada, cepte kolayca taşınabilir. 2 yaşın üzerindeki herkeste rahatlıkla kullanılabilen güçlü bir formüle sahiptir. 

Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Daha sonra cildinizin kıyafetinizin dışında kalan kısımlarına püskürtünüz. Homojen şekilde cildinize yayınız. Göz çevresi ve dudak çevresine uygulamayınız. Gözünüze veya ağzınıza götürme ihtimaline karşı uygulamadan sonra ellerinizi yıkamanızı öneririz. Gerektiğinde işlemi tekrarlayınız. Ürün ambalajındaki uyarıları ve kullanım talimatlarını dikkatlice okuduktan sonra ürünü kullanınız.

Bu ürünü, Migros Sanal Market’in  Haşere Öldürücüler  reyonundan satın alabilir, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM