yükleniyor

AMBRE SOLAIRE GÜNEŞ SONRASI NEMLENDİRİCİ VE FERAHLATICI SPREY 200 ML

MSMAMBRE SOLAIRE GÜNEŞ SONRASI NEMLENDİRİCİ VE FERAHLATICI SPREY 200 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 34,90TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 26,18TL
18.05.2017 - 31.05.2017  arasında geçerli fiyattır.)
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
35524453
Marka :Ambre Solaire
MSM

Ürün Açıklaması

 Ambre Solaire Güneş Sonrası Nemlendirici Ve Ferahlatıcı Sprey, bronzluğu uzun süre korumanıza  yardımcı olurken cildinizi nemlendirir. Günlük nemlendiricilerden farklı olarak, güneşten kaynaklanan batma, gerilme ve rahatsızlık hissini giderir. 12 saat boyunca cildiniz ferahlar ve rahatlar.  Bronzluğu uzatan nemlendirici süt  olarak da bilinir ve yanık teninizin çabuk açılmasını önler.

Garnier Ambre Solaire UVA ışınlarına karşı Octocrylene,   UVA ve UVB ışınlarınına karşı patentli filtre sistemleri Mexoryl XL + SX   'e sahiptir. Bu filtre sistemleri fotostabilite özellikleriyle güneş yoğunluğu ne kadar yüksek olursa olsun etkinliği korurlar. 

 Kaktüs nütriflavonları  sayesinde cildi uzun süreli nemlendirir,  saf E vitamini  ile güneşin yol açtığı cilt yaşlanmasına karşı korur.

 Bronzlaşmak  istiyor ama aynı zamanda cildinizde herhangi bir hasara yol açmak istemiyorsanız; güneşe çıkmadan önce cilt renginize uygun faktörde bir güneş koruyucu kremi kullanmalısınız. 4 saatte bir kremi yenilemeniz gerektiğini unutmayın. Güneş bir süre sonra cildinizde belli bir kuruluğa ve gerilmeye yol açacaktır, güneş sonrası kremlerle bu sorunu aşabilirsiniz.

Ambre Solaire ürünlerini Migros Sanal Market'in  Güneş Sonrası Ürünler  reyonundan edinebilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı ile  gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM