yükleniyor

TINTS OF NATURE SAÇ BOYASI ORTA SARI 7N

MSMTINTS OF NATURE SAÇ BOYASI ORTA SARI 7N
  • Satış Fiyatı :
  • 27,25TL
Ürün notu
facebook share
34483906
Marka :Tints Of Nature
MSM

Ürün Açıklaması

 Tints of Nature Saç Boyası Orta Sarı , organik içerikli, orta sarı renkli kalıcı saç boyasıdır. İçeriğinde sertifikalı organik ürünler olan aloe vera, soya fasulyesi, Hindistan cevizi, mısır, palmiye fıstığı, buğday yağı, muz, badem yağı, greyfurt, portakal, E ve C vitaminlerini içermektedir. Amonyak içermez ve bu sebeple işlem sırasında solunmasında bir sakınca yoktur. Yine amonyak içermediği için kullanımı sırasında ısı uygulaması büyük önem taşır. Resorsinol adı verilen kimyasal renk pigmentleri içermez. Paraben içermez. En iyi sonuç için kutunun içinden çıkacak olan kullanım kılavuzunu dikkatlice okumak faydalı olacaktır. 

Saç boyalarında organik içerik sertifikası alabilmek için; üreticinin kullandığı toprak en az 7 yıl boyunca zehirli maddeler içermemiş olmalıdır. Bu süre geçtikten sonra toprak test edilir, başarılı bulunan üreticiye, organik üretici olduğunu belgelemek için İngiltere'de bulunan U.K Soil Association tarafından organik tarım lisansı verilir. Bu üreticilerden alınan ürünlerle geliştirilen saç boyaları da ağır kimyasallardan uzak, organik içerikli saç boyası olarak konumlanır.

Tints of Nature Saç Boyası Orta Sarıyı Migros Sanal Market  Saç Boyaları  reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM