yükleniyor

DOMESTOS ÇAMAŞIR SUYU DAĞ ESİNTİSİ 810 GR VE OKALİPTUS FERAHLIĞI 810 GR SET

MSMDOMESTOS ÇAMAŞIR SUYU DAĞ ESİNTİSİ 810 GR VE OKALİPTUS FERAHLIĞI 810 GR SET
  • Satış Fiyatı :
  • 8,25TL
Ürün notu
facebook share
30569582
Marka :Domestos
MSM

Ürün Açıklaması

 Domestos Dağ Esintisi,  ferah ve taze bir kokuya sahiptir. En güçlü mikroplara karşı bile %100 hijyen sağlayan güçlü ve ekstra yoğun bir formülü vardır. Hijyenin zorunluluk olduğu banyo ve tuvalet gibi yerler için kesin çözüm sunar.

 Domestos Okaliptüs Ferahlığı , nane aromalı bir kokuya sahiptir. Ultra yoğun kıvamıyla tuvalet, banyo gibi yerlere %100 hijyen sağlar. En güçlü mikroplara bile geçit vermez.

Çamaşır suyu kesinlikle içilmemelidir. Zehirlidir acil doktor müdahalesi gerektirir. Makinenizden daha uzun süre tam performans alabilmeniz için kullanım kılavuzunu dikkatli şekilde okumanız ve yazanları eksiksiz uygulamanız gerekmektedir. Çok güçlü bir temizlik malzemesi olduğu için çamaşır suyu kullanılan yüzeyleri bol suyla durulamayı unutmamak gerekir. 

Bulaşıcı hastalıkların temel nedeni olan bakteri ve mikroplarla mücadele eden bu ürüne Migros Sanal Market Çamaşır Suları reyonundan ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Bu Fırsat Kaçmaz !
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM