yükleniyor

BEBELAC BEBEK SÜTÜ 1 500 GR

MSMBEBELAC BEBEK SÜTÜ 1 500 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 24,90TL
Ürün notu
facebook share
05040195
Marka :Bebelac
MSM

Ürün Açıklaması

 Bebelac Bebek Sütü 1 500 gr, doğumdan itibaren 6. ayın sonuna kadar bebeğinize biberonla hazırlayarak verebileceğiniz bir bebek sütüdür. İçeriğindeki prebiyotik lif  bebeğinizin hastalıklara karşı savunma direncini arttırır, bağışıklığını kuvvetlendirir. Ürün 500 ml'dir.


Bebekler için en mucize besin kuşkusuz anne sütüdür . Dünya sağlık örgütüne göre; bebekler en az 6 ay anne sütüyle beslenmeli ek gıdalara başlandıktan sonra da emzirmek için gerekli koşullar devam ediyorsa emzirme kesilmemelidir. Fakat sütün az olduğu, bebeğe yetmediği, bebeğin emmek istemediği ya da sütün hiç olmadığı gibi durumlar yaşanabilir. Bu süreci en doğal ve sağlıklı şekilde aşmanız için biberon mamasına ihtiyacınız vardır. Bebekler ilk 6 ay gün içerisinde ortalama   750 ml.   anne sütü alırlar. Bunu Bebelac Bebe Sütüyle de destekleyebilirsiniz.


Migros Sanal Market'in  Biberon Mamaları  reyonundan bulabileceğiniz bu ürünü tek tıkla sipariş verebilir,  online ya da kapıda kredi kartı  ile ödeyerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM