yükleniyor

PRITT 24'LÜ PASTEL BOYA KARTON KUTULU

MSMPRITT 24'LÜ PASTEL BOYA KARTON KUTULU
  • Satış Fiyatı :
  • 14,90TL
Ürün notu
facebook share
37052427
Marka :Pritt
MSM

Ürün Açıklaması

 Pritt Pastel - Karton Kutu 24'lü  renk skalası ile çocukların hayal gücünü kağıda yansıtması için birebirdir. Canlı renklere sahiptir. Kutunun içinde bulunan tutacak & açacak sayesinde çocukların elleri boya olmaz. Henkel güvencesi ile üretilmiş bu pastel boya sağlığa zararlı ya da toksik madde içermez. Bu ürünün sağlıklı oluşu, bağımsız enstitülerde yaptırılan kimyasal test raporları ile de desteklenmektedir.

 4-7 yaş arası dönem, çocuklar için ana renklerin öğrenilmeye başlandığı dönemdir. Bu yaşlarda çocuklar genellikle mutluluğu anlatan resimlerinde sarı ve tonlarını kullanırken, üzüntülü anlarını tasvir etmek için kahverengi tonlarını kullanırlar. Fakat bu noktada unutulmaması gereken şey, çocuğun en sevdiği rengin ne olduğudur. Bir çocuk hangi rengi seviyorsa, resimlerinde ağırlıklı olarak o rengi kullanacaktır.

Pritt Pastel - Karton Kutuyu Migros Sanal Market'inYazı Aksesuarlarıkategorisinden satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM