yükleniyor

BİL BAKALIM KİM? EKSTRA

MSMBİL BAKALIM KİM? EKSTRA
  • Satış Fiyatı :
  • 102,00TL
Ürün notu
facebook share
36017450
Marka :Hasbro
MSM

Ürün Açıklaması

Bir yetişkin tarafından kurularak    6 yaş ve üzeri 2 çocuğun birlikte  oynayabileceği Bil Bakalım Kim? Ekstra  Migros Sanal Market'in  Eğitici Çocuk Oyunları' ndan birisi. Son derece keyifle oynanan bu oyunun amacı   6 farklı karakter kartlarından   birini seçmek ve ekstra hayvanlar, ekstra komik yüzler, ekstra canavarlarla  farklı yüzler yaratmak.  İçerisinde taşınabilir oyun alanı, 6 farklı karakter kartı ve oyun kılavuzu bulunur. Pil ile çalışan bu oyunda zekasına, hafızasına ve hızına güvenen kazanır.


Uzmanlara göre; çocukların doğumundan 7 yaşına kadar olan dönem  beyin gelişimlerinin  büyük bir kısmını kapsar. Bu dönemde çocukların beyni çok hızlı gelişir ve insan hafızası büyük oranda 3 ile 7 yaş arasında oluşumunu gerçekleştirir.  Çocukların hafızasını  genişletmek ve bu büyümeye katkı sağlamak için  hafıza geliştirici oyuncaklar  kullanmak faydalı ve gereklidir. 


Bu anlamda da işinize yarayacak olan Bil Bakalım Kim Ekstra oyununu tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz. 

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM