yükleniyor

ELSEVE NUTRI GLOSS SAÇ KREMİ 360 ML

MSMELSEVE NUTRI GLOSS SAÇ KREMİ 360 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 5,00TL
Ürün notu
facebook share
34340921
Marka :L'oreal
MSM

Ürün Açıklaması

 Uzun, ışıltısını ve canlılığını yitirmiş saçlar için ideal bakım sunan  Elseve Saç Kremi Nutri Gloss , saç tellerinin yapısına nüfuz ederek,   saç dokusunu besler ve kökten uca kadar dengeler. Parlaklık ve dayanıklılık sağlayan inci proteini ile besleyici ve enerji verici elementler açısından zengin olan Elseve Saç Kremi Nutri Gloss, uzun saçları aydınlatır ve güzelleştirir. Mikro ışık yansıtıcı inci proteini içeren ve ultra eriyen krem yapısı, saç yüzeyini pürüzsüzleştirerek ışığı daha iyi yansıtır.

Uzmanlara göre dip boyasını yapma süres i 4 haftadır. Saç uzama süresinin 3 günde 1 milimetre uzadığını düşünürsek ikinci bir boyatma için en ideal süre 1 aydır. Bu süre içerisinde keratin yapısı çok sertleşmediğinden saç güçlü oksidanlara ihtiyaç duymadan etkili bir biçimde boyanabilir. 1 aydan uzun süren ikinci boyamalarda, rengin saça nüfuz etmesi zorlaşacaktır. 1 aylık periyotlarla yapılan saç boyama işleminde, saç dökülme problemleri de gözle görülür derecede azalır.

Saça anında kolay taranma yapısı kazandıran Elseve Saç Bakım Kremi'ne, Migros Sanal Market    Şampuan Sonrası Ürünleri  kategorisinden ulaşabilirsiniz. Ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM