yükleniyor

MOLPED GÜNLÜK PED ULTRA LIGHT NORMAL 40 PED

MSMMOLPED GÜNLÜK PED ULTRA LIGHT NORMAL 40 PED
  • Satış Fiyatı :
  • 0,50TL
Ürün notu
facebook share
31110290
Marka :Molped
MSM

Ürün Açıklaması

 Molped Daily Care Ultra Light Normal günlük pedler, flexi fit teknolojisi ile çok ince ve esnek yapıya sahip olup; günlük pedde ultra incelik tercih eden bayanlar için üretilmiştir. Pamuksu üst yüzeyi gün boyu rahatlık sağlarken; hava geçirgen yapısı cildin nefes almasına ve temiz hissetmenize yardımcı olur.  
 
 
Molped Daily Care Light 
, doğal, yumuşak ve emici yapısı ile gün boyu temiz ve ferah hissetmenize yardımcı olur. Ürün, hava geçiren yüzeyi ile sağlıklı ve hijyenik günler sunar.

Bazı kadınlar  adet dönemindeki hormon aktivitesi nedeniyle daha çok terler ve saçları normale göre daha yağlı olur. Bu nedenle temizlik daha da önem kazanır. Eğer ihtiyacınıza göre pedinizi sık sık değiştirir ve kendinizi rahatsız hissettiğiniz zaman   banyo   yaparsanız   hijyenik açıdan bir sıkıntı yaşamazsınız.

Rahatlığı ve korumayı bir arada sunan Molped Günlük Ped'e Migros Sanal Market  Hijyenik Pedler  kategorisinden ulaşabilirsiniz. Ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM