yükleniyor

MOLPED DAILY CARE ULTRA LIGHT DEO FLORAL 100 PED SÜPER EKO PAKETMOLPED DAILY CARE ULTRA LIGHT DEO FL

MSMMOLPED DAILY CARE ULTRA LIGHT DEO FLORAL 100 PED SÜPER EKO PAKETMOLPED DAILY CARE ULTRA LIGHT DEO FL
  • Satış Fiyatı :
  • 12,95TL
Ürün notu
facebook share
31110293
Marka :Molped
MSM

Ürün Açıklaması

 Molped Daily Care Ultra Light Deo Floral günlük pedler , flexi fit teknolojisi ile çok ince ve esnek yapıya sahip olup; günlük pedde ultra incelik tercih eden bayanlar için üretilmiştir. Pamuksu üst yüzeyi gün boyu rahatlık sağlarken; hava geçirgen yapısı cildin nefes almasına ve temiz hissetmenize yardımcı olur. İçerdiği floral koku gün içinde tazelenmenize yardımcı olur. Tekli sargılı yapısı pedi çantada hijyenik şekilde taşıma kolaylığı sunar.

Tekli paketlerde hijyen koşullarına uygun olarak muhafaza edilen Molped Ultra Light Deo Floral ile  çiçek kokuları nın ferahlığını hissedin. Çiçek kokuları içeren Molped Ultra Deo Floral,  istenmeyen kokuları engellemeye yardımcı olur. Hışırtıyı engelleyen ve nefes alan yüzeyi ile gün boyu ferah ve temiz hissetmenizi sağlar. 

 Enfeksiyonlar, jinekolojik problemler , yanlış bilgiler ve hatta sızıntılar, hijyen sorunları yaşamanıza sebep olabilir. Bu nedenle özel günlerinizi daha rahat ve güvenli geçirmeniz gereklidir.

Migros Sanal Market Hijyenik Pedler kategorisinden ulaşabileceğiniz ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM