yükleniyor

Sanal Market  Öner, Kazan  Uygulaması

Öner, kazan uygulamamıza katılın, kazanın!

Size özel oluşturulan linki arkadaşlarınıza gönderin, her arkadaşınız size  15 TL  indirim çeki kazandırırken kendisi de kazansın!
Arkadaşlarınızı email yoluyla uygulamaya davet edin
Alıcı *
* e-posta adreslerini virgül ile ayırarak yazınız.
Güvenlik Kodu
Gönderen
KonuArkadaşınız size 10 TL İNDİRİM çeki gönderdi!

Kampanya Detayları

 • Sanalmarket.com.tr’de üye girişi yaptıktan sonra  Öner, Kazan  uygulama sayfasında size özel bir link oluşturulur. Linki, uygulama sayfasındaki e-mail modülü üzerinden, Facebook/Twitter üzerinden ya da kopyalayarak dilediğiniz bir mecradan paylaşabilirsiniz. Paylaşacağınız linki sadece Sanal Market üyeliği olmayan kişiler kullanarak kampanyaya katılabilir.
 • Linke tıklayıp sanalmarket.com.tr’de üyelik oluşturan kişiler ilk siparişlerinde kullanabilecekleri,  10 TL  değerinde indirim çeki kazanırlar. Bu kişiler sanalmarket.com.tr’den sipariş verip siparişlerini teslim aldıktan sonra her bir kişi için sizin hesabınıza  15 TL değerinde indirim çeki yüklenir. İndirim çeki kazandığınızda size e-mail ile bilgilendirme yapılır. Ayrıca Hesabım bölümünden de çeklerinizi takip edebilirsiniz.
 • Sanalmarket.com.tr’den vereceğiniz her bir siparişte  15 TL  değerindeki çekinizi kullanabilirsiniz.
Uygulamaya Katıl

Unutmayın, linki ne kadar çok kişiyle paylaşırsanız kazanacağınız indirim çeki sayısı da o kadar artar!

Kampanya Koşulları

 • Link paylaşan mevcut üyeler  15 TL  değerinde en fazla 10 adet çek kazanabilirler.İndirim çekleri sanalmarket.com.tr’den verilen  150 TL  ve üzerindeki siparişlerde kullanılabilir.
 • Paylaşılan link yoluyla sanalmarket.com.tr’ye gelip yeni üyelik oluşturan kişiler 1 adet  10 TL  değerinde indirim çeki kazanırlar. Mevcut üyeler bu indirim çekinden yararlanamazlar.İndirim çekleri sanalmarket.com.tr’den verilen  100 TL  ve üzerindeki siparişlerde kullanılabilir.
 • Yeni davet edilen kişilerin  10 TL  değerindeki indirim çeklerinin kullanım süresi  30/06/2018  tarihinde, davet eden kişilerin  15 TL  değerindeki indirim çeklerinin kullanım süresi ise  31/07/2018  tarihinde sona ermektedir.
 • Kampanyadan yalnızca Money Club Kart, Money Bonus Kart ve Money Club Kart özellikli kartı olan kişiler yararlanabilir. Money Club Kart sanalmarket.com.tr adresinde üyelik işlemleri sırasında alınabilinir. Her kart sahibi kampanyadan bir kere yararlanabilir.
 • Kampanya, başka bir çek kampanyası ile birleştirilememektedir.Bir siparişte tek bir indirim çeki kullanılabilir.
 • Aynı adrese, birden fazla yeni üyelik oluşturularak indirim kazanılan siparişler teslim edilmemektedir.
 • Bu kampanya kredi kartı ile yapılan online ödemeli ve adrese teslim siparişlerde geçerlidir.Kötüye kullanım tespit edildiği takdirde Migros T.A.Ş siparişi teslim etmeme hakkına sahiptir.
 • Kampanyayı bitirme hakkı Migros T.A.Ş’de saklıdır.
MSM
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor

Çok Satanlar

 
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM