Nivea Invisible Black And White Clear Kadın Deo Stick 40 Ml

Nivea Invisible Black And White Clear Kadın Deo Stick 40 Ml

Marka: Nivea
13,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?
  • Açıklama
  • Önerileriniz

Nivea Invisible Black and White Clear Kadın Deo Stick, koyu renk giysilerde beyaz iz bırakmayan ve açık renkli giysilerde sarı leke oluşumunu azaltan bir deo sticktir. 48 saat etkili formülü ile her an yanınızda olacak bu stick ile hem şıklığınızı hem konforunuzu koruyacaksınız. Pudrasız ve alkolsüzdür.  Ter kokusunu önlemeye yardımcıdır.  Ürünü uyguladıktan sonra kıyafetleri giymek için ürünün 1-2 dakika kuruması beklenir. Tahriş olmuş cilde uygulanmaz. Boya maddesi içermez. Ciltle uyumu dermatolojik olarak test edilmiştir.

Nivea Black&White, beyaz izlere karşı özel bir teknoloji kullanır: Alüminyum tuzları bir emülsiyonda çözülür ve maskeleyici yağlarla kaplanır, bu da izleri görünmez yapar. Sarı lekelere karşı koymak için ise özel bir leke karşıtı bileşim içeren yeni bir teknoloji kullanır. Bu içerik leke, bileşenleri ulaşmadan önce tekstil dokusunu korur. Böylelikle lekeler yüzeyde kalır ve kolayca yıkanabilir.

Deo Sticklerin daha etkin bir sonuç vermesi için; ilk kullanım sabah ve ikinci kullanım ise gece yatmadan önce olmak üzere günde iki defa uygulamalısınız. Daha da önemlisi uygulamadan önce tamamen teniniz kuru olmalı. Bir püf noktası da deodorantı masaj yaparak cildinize yedirmek.

Nivea Invisible Black and White Clear Kadın Deo Stick ürününü Migros Sanal Market'in  Deodorant reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi    online ya da kapıda kredi kartı   ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi