Nivea Invisible Black And White Power Erkek Mini Deodorant Sprey 35 Ml

Nivea Invisible Black And White Power Erkek Mini Deodorant Sprey 35 Ml

Marka: Nivea
6,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?
  • Açıklama
  • Önerileriniz

Nivea Invisible Black and White Power Erkek Mini koyu renk giysilerde beyaz iz bırakmayan ve açık renkli giysilerde sarı leke oluşumunu azaltan bir deodoranttır. 48 saat etkili formülü ile her an yanınızda olacak bu sprey ile hem şıklığınızı hem konforunuzu koruyacaksınız. Kullanırken dik şekilde ve 15 cm. mesafeden sıkılır. Ürünü uyguladıktan sonra kıyafetleri giymek için ürünün 1-2 dakika kuruması beklenir. Tahriş olmuş cilde uygulanmaz. %0 Alkol oranına sahiptir. Boya maddesi içermez. Ciltle uyumu dermatolojik olarak test edilmiştir.

Nivea Black&White, beyaz izlere karşı özel bir teknoloji kullanır: Alüminyum tuzları bir emülsiyonda çözülür ve maskeleyici yağlarla kaplanır, bu da izleri görünmez yapar. Sarı lekelere karşı koymak için ise özel bir leke karşıtı bileşim içeren yeni bir teknoloji kullanır. Bu içerik leke, bileşenleri ulaşmadan önce tekstil dokusunu korur. Böylelikle lekeler yüzeyde kalır ve kolayca yıkanabilir.

Sarı lekeler kıyafetlerde yıkandıkça oluşur. Bu lekelerin oluşumuna deodorantların içerisindeki pudra maddeleri, ciltteki yağ, kıyafetlerdeki terin su ve deterjanla birbirini etkilemesi gibi bir çok faktör yol açar. Bu kimyasal tepkime iplikte çıkmayan sarı bir leke katmanı oluşturur. Her yıkamayla kumaş daha fazla sararır ve sertleşir.

Nivea Invisible Black and White Power Erkek Mini'yi Migros Sanal Market'in  Deodorant reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi   online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi