Pril Bulaşık Makinesi Temızleyici Tablet 3 Yıkama

Pril Bulaşık Makinesi Temızleyici Tablet 3 Yıkama

Marka: Pril
17,25 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Pril Tablet Makine Temizleyici, normal yıkamalarda bulaşık deterjanı ve tableti ile birlikte kullanılabilen ilk ve tek bulaşık makinesi temizleyicisidir. Bulaşık makinesinin derinliklerinde çalışarak borulardaki, sprey kollarındaki ve filtrelerdeki kireci, aynı zamanda makinede kalan yağı derinlemesine temizler.

Kullanım: Yeni Pril Makine Temizleyici Tableti kullanmak için kirli bulaşıklarla makinenizi doldurun, dozaj haznenizi tablet veya jel ile doldurup bir paket Pril Makine temizleyiciyi makinenizin tabanına yerleştirin. Bulaşık makinenizi temiz tutmak için Pril Makine temizleyiciyi ayda bir defa kullanın. Daha yoğun temizlik için, Pril Yoğun Makine Temizleyici'yi 3 ayda bir kullanın.

Pril Tablet Makine Temizleyici ürününü Migros Sanal Market'in Bulaşık Makinesi Ürünleri reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online olarak ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek ürününüzü aynı gün içinde teslim alabilirsiniz.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi