Prima 3 Beden Bebek Bezi Premium Care Midi Ekonomi Paketi 68 Adet 4-9 Kg

Prima 3 Beden Bebek Bezi Premium Care Midi Ekonomi Paketi 68 Adet 4-9 Kg

Marka: Prima
57,90 TL
40,53 TL
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şuan satışta değildir.
  • Ürün Notu Ekle
  • Önerileriniz

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

  • Açıklama

Prima Bebek Bezi Premium Care Jumbo Paket, dry max özelliği sayesinde bebeğinize üstün kuruluk sağlar ve diğer çeşitlerinden farklı olarak %20 daha incedir. Bu incelik ve kuruluk sayesinde bebeğinizin gün içerisinde ve gece boyunca uzun süre kuru kalması sağlanarak daha rahat bir gece uykusuna hazırlanmasına yardımcı olunur. Aloe vera krem tabakası ve aroması bebeklerin hassas cildini korumaya yardımcı olur. Yan bantların esnekliği sayesinde bebeğinizin belini tam olarak kavrar ve bezleme esnasında size pratiklik sağlar. 


Bebek bezlerinin en önemli özelliği; hava geçirgenliğinin fazla olması ve sıvıyı hapsetme özelliklerini barındırmasıdır. Bir başka deyişle; emiş gücü. Bu özelliği kuvvetli olan bebek bezlerinden birini seçmelisiniz. Bu, pişik oluşumunu da engellemeye yardımcıdır.


Prima Premium Care Bebek Bezi'ni Migros Sanal Market'in Bezler reyonundan satın alabilir, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartıyla gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

Detay

( ) Sepetinize Eklendi