Rexona Deodorant Stick Xtra Cool 50 Gr

Rexona Deodorant Stick Xtra Cool 50 Gr

Marka: Rexona
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.
  • Açıklama
  • Önerileriniz

Rexona Men Extra Cool Stick,  alkolsüz formülü ile kıyafetlerde  leke bırakmayan bir  erkek deodorantıdır. Ürün dermotolojik olarak test edilmiştir.

Sizi asla yarı yolda bırakmayan Rexona, 48 saat boyunca antiperspirant formülü ile ter kokusuna karşı etkilidir. Gün boyu ferah hissetmenizi sağlar.

Anti-Perspirant deodorantlar içeriğinde bulunan jel benzeri bir madde sayesinde derinin üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturular. Bu tabaka ciltte uzun süre etkisini devam ettirir ve daha az terin bakterilerle bir araya gelmesini sağlar. Koruyucu tabakanın etkisi bir süre sonra çözülmeye başlar ve tekrar Anti-Perspirant deodorant uygulanana kadar ter serbest kalır.

Deodorantları banyodan sonra ve her sabah temiz ve kuru koltuk altlarına uygulamalısınız. bu sayede koruyucu etkisi gün boyu devam eder.


Bu ürüne Migros Sanal Market  Deodorant reyonundan ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi